Kuchyňské výklopy

Kuchyňské výklopy

Horní výklopy u kuchyňské linky

Výklopů na horní kuchyňské skříňky je poměrně velký výběr. Lze použít klasické panty s pístovými podpěrami či tzv. nůžkami nebo designově a funkčně promyšlené výklopy od společnosti BLUM s celoživotní zárukou. Všechny výklopy BLUM lze ovládat elektrickým pohonem Servo-drive.

Výklop BLUM Aventos HF

BLUM Aventos HF

Aventos HF od firmy BLUM je určen pro dvoudílná dvířka. Jedná se o velmi šikovný systém, kdy se otevírají obě dvířka najednou.

Výklop BLUM Aventos HS

BLUM Aventos HS

Aventos HS je ideální volbou při použití velkoformátových dvířek. Tento systém je určen pro skříňky až do šíře 1800mm.

Výklop BLUM Aventos HL

BLUM Aventos HL

Aventos HL se hodí tam, kde chceme mít po otevření neomezený přístup do skříňky. Lze také použít na velkoformátová dvířka až do šíře 1800 mm.

Výklop BLUM Aventos HK

BLUM Aventos HK

Aventos HK se hodí do míst, kde je malý prostor nad korpusem. Jedná se o klasický výklop, zabalený v elegantní konstrukci. Toto provedení je také možné dodat v bezúchytkovém provedení TIP-ON

Výklop BLUM Aventos HK-S

BLUM Aventos HK-S

Aventos HK-S je určen do malých skříněk. Lze použít např. nad lednicí, kde již nezbývá prostor na klasické systémy výklopů, ale kvůli malému prostoru je potřeba požít zmenšený systém. Tento systém lze také možné dodat v bezúchytkovém provedení TIP-ON.

Výklop s písty nebo nůžkami

Výklop s písty nebo nůžkami

Klasické výklopy s panty podpořeným vzpěrami s plynovými písty nebo skládacími nůžkami se řadí mezi nejlevnější výklopy. Jde o osvědčenou a spolehlivou konstrukci výklopů kuchyňských či nábytkových dvířek.