Obklady za pracovní desku

Obklady za kuchyňskou desku

Obklady za kuchyňskou linku

Zádové desky z dřevotřískových desek potažených laminátem v dekoru pracovní desky či barevná skla za kuchyňskou deskou jsou úspěšnou náhradou za stále měně používané dlaždičkové obklady. Další alternativou může být potištěné sklo DesignGlass, na které vám naneseme libovolný motiv. Tyto obklady se hodí do všech moderních kuchyní.

Zádové desky

Zádové desky

Zádové desky se dodávají prakticky ve všech dekorech, jaké mají pracovní desky, a společně s pracovní deskou vytvoří čistý a elegantní vzhled kuchyňské linky.

Barevná skla

Barevná skla

Velmi oblíbeným materiálem pro obklad kuchyňské linky je barvené sklo. Ačkoliv se může zdát, že sklo se bude špatně udržovat, opak je pravdou. Skleněné obklady se udržují ze všech nabízených obkladů nejlépe, protože sklo je naprosto hladké, bez spár a struktury. Nečistoty se z něj tak velmi dobře odstraňují. Sklo za kuchyňskou linku se obvykle dodává kalené, aby odolalo teplotním šokům za varnou plynovou deskou. Dodáváme je ve všech odstínech RAL.

Obklady DesignGlass

Obklady DesignGlass

Velmi zajímavým zpestřením kuchyňské linky je obklad s natištěným motivem DesignGlass. Na sklo si můžete nechat nanést libovolný motiv buď z naší galerie, nebo můžeme nechat na sklo natisknout Vaši oblíbenou fotografii.V tomto případě se fantazii meze nekladou.