Úvod » Kuchyně na míru Praha

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru Praha

Kuchyně na míru Praha

Pro naše zákazníky dodáváme kuchyně na míru v Praze i po celé ČR. K výrobě využíváme kvalitní materiály a komponenty od prověřených a známých dodavatelů, proto si můžeme dovolit poskytnout záruku 5 let na kompletní dodávku kuchyně na míru.

Rohové kuchyně

Rohové kuchyně

Rohové kuchyně, čili kuchyně do L, jsou oblíbené díky jejich prostornosti a otevřenosti. Kuchyně do L se hodí do menších a středních prostor.
Kuchyně do I

Kuchyně do I

Kuchyně do tvar I jsou vhodné do malých prostor. Většinou se jedná o kompaktní kuchyňské linky, které při vhodném kombinování jednotlivých skříněk nabízejí až nečekaně mnoho prostoru.
Kuchyně do U

Kuchyně do U

Kuchyně do U jsou u zákazníků velmi oblíbené a hodí se do malých i velkých prostor. Výhoda těchto kuchyní spočívá ve velkém úložném prostoru a velké ploše pracovní desky. Díky tomu se vaření stává opravdovou radostí.
Kuchyně s ostrůvkem

Kuchyně s ostrůvkem

Kuchyně s ostrůvkem se hodí do větších prostor. Jsou oblíbené pro svůj zajímavý vzhled a prostornost, jelikož v kuchyni s ostrůvkem se může pohybovat více lidí aniž by se vzájemně omezovali. Hodí se proto pro početnější rodiny.
Kuchyňské linky

Kuchyňské linky

Pod pojmem kuchyňské linky si lze vybavit kuchyně všech tvarů a velikostí. Nechte se při návrh inspirovat kuchyněmi od společnosti intery, nebo nás kontaktujte pro nezávaznou poptávku. My Vám s výběrem kuchyňské linky rádi pomůžeme.