Potištěné sklo DesignGlass

Potištěné sklo DesignGlass

Potištěné sklo DesignGlass

Potištěné sklo DesignGlass

Pro toho, kdo se chce odlišit od ostatních jsme připravili kolekci originálních skel DesignGlass. Jedná se čiré sklo, na kterém je na zadní straně nalepena folie s natištěným motivem. K dispozici je přes 150 vzorů, které je možné použít. Motivy jsme pro Vás rozdělili do tří kategorií:

  • DesignGlass vektorová grafika
  • DesignGlass Photo
  • DesignGlass B&W
Potištěné sklo DesignGlass

DesignGlass vektorová grafika

Tyto motivy jsou vytvořeny profesionálními grafiky a jejich obrovskou výhodou je, že se dají nekonečně zvětšovat při zachování 100% ostrosti. U některých motivů lze měnit barevnost a dají se k sobě spojovat, tzn. dá se vytvořit nekonečně velký obraz složený z těchto motivů.

Potištěné sklo DesignGlass Photo

DesignGlass Photo

Jedná se o fotografie ve vysokém rozlišení které se dají se zvětšovat do určité velikosti. U každé fotografie je informace, do jaké velikosti se dá zvětšit. Optimální rozlišení tištěné fotografie je 300DPI. 

Potištěné sklo DesignGlass B&W

DesignGlass Photo B&W

Fotografie DesignGlass Photo B&W jsou černobílé fotografie, pořízené profesionálním fotografem Vladimírem Dvořákem. Tyto fotografie se vyznačují nejen originalitou, ale také velmi vysokým rozlišením cca 175 megapixelů. Díky takto extrémně vysokému rozlišení je možné vytisknout fotografie až do velikosti 5×5 metrů při rozlišení 300DPI, případně z fotografie udělat výřez pouze té části, které se Vám líbí.

Potištěné sklo DesignGlass - zákaznické motivy

DesignGlass – zákaznické motivy

Máte svůj oblíbený motiv či fotografii a chcete si ji mít stále na očích. Pro naše zákazníky jsme připravili služby tisku motivů a fotografií dodaných zákazníkem. Stačí když nám dodáte grafiku či fotografii v potřebném rozlišení a my Vám ji necháme natisknout na sklo a použijeme například jako výplň dvířek s hliníkovým rámečkem.

DesignGlass vektorová grafika:
DesignGlass Photo:
DesignGlass Photo B&W: