Materiály, doplňky a vybavení

Kuchyňská dvířka

Kuchyňská dvířka

Dvířka kuchyně na míru je možné vyrobit z dřevotřískové desky laminované (tzv. lamino), dvířka mohou být lakovaná či s hliníkovým rámečkem v kombinaci s různými druhy skel, případně lze použít fóliovaná dvířka.

Pracovní desky

Pracovní desky

Výběru pracovní desky je nutné věnovat dostatek pozornosti. S pracovní deskou budeme v kuchyni neustále v kontaktu, proto je dobré věnovat pozornost nejen výběru dekoru, ale také materiálu a povrchu pracovní desky.

Kuchyňské zádové desky

Zádové desky

Zádové desky je možné dodat buď v dekoru stejném jako jsou pracovní desky, případně lze dodat obklad kuchyně vyrobený z barevného skla. Absolutní špičkou jsou skleněné obkladové desky, které jsou ze zadní strany potištěny motivem, či fotografií.

Kuchyňské výsuvy

Výsuvy

Zásuvky v kuchyni jsou velmi často využívané, proto je vhodné vybavit kuchyň kvalitními výsuvy. Nejčastěji používáme výsuvy od společnosti Blum, které jsou velmi kvalitní, mají sametový chod a výrobce na ni poskytuje celoživotní záruku.

Výklopy kuchyňských skříněk

Výklopy

S výklopy je to podobné jako s výsuvy u zásuvek. V kuchyni je budete využívat podobně často, jako výsuvy. Proto je vhodné věnovat pozornost výběru výklopů. Nejčastěji využíváme výklopy společnosti BLUM, které mají celoživotní záruku, sametový chod a dotah a dotlumení.

Potravinové skříňky

Potravinové skříně

Užitečným pomocníkem do kuchyňských skříněk jsou potravinové skříně. Většinou se jedná o vnitřní drátěný program ve formě nejrůznější výsuvů apod, který vám pohodlně zpřístupní i hůře dostupná místa skříněk.

Osvětlení kuchyně

Osvětlení kuchyně

Není potřeba zdůrazňovat, že osvětlení kuchyně je zásadní. Bez řádného osvětlení nebude možné kuchyň spokojeně využívat. Pro osvětlení kuchyně je možné využít různá řešení. Pojďte se nechat inspirovat.

Kuchyňské spotřebiče

Kuchyňské spotřebiče

Na dnešním trhu je nepřeberné množství kuchyňských spotřebičů. Pro zjednodušení Vám pravidelně nabízíme výběr ve formě akčních cen spotřebičů a akčních cen setů spotřebičů. Podívejte se, co jsme pro Vás připravili nyní.

Kuchyňské dřezy

Kuchyňské dřezy

Dřezy je možné rozdělit do těchto kategorií: nerezové dřezy, granitové dřezy, dřezy z umělého kamene. Na jednotlivé druhy se můžete podívat zde.
Úchytky

Úchytky

Úchytky neodmyslitelně paří ke kuchyním a nábytku obecně. Pokud si nezvolíme bezúchytkové otevírání, je vždy nutné vybrat úchytky pro Vaši novou kuchyň.