Kuchyňská dvířka

Ukázka materiálu lamino

Laminovaná kuchyňská dvířka

Lamino dvířka ohraněná 1mm nebo 2mm ABS hranou jsou nejčastěji používanou variantou dvířek ke kuchyňské lince. Jedná se o nejlevnější řešení s vysokou odolností. Na výběr máte více než 400 dekorů lamina různých odstínů barev, dřevin i lesků.

Fóliovaná dvířka ke kuchyňské lince

Fóliovaná dvířka

Fóliovaná dvířka jsou oblíbená pro svůj čistý vzhled a možnost různých tvarů okrajů dvířek. V nabídce máme přes 80 druhů dvířek od dřevodekorů s realistickým povrchem až po fóliovaná dvířka ve vysokém lesku. Všechny tvary dvířek lze kombinovat se všemi barvami a dekory fólií.

Kuchyňská dvířka

Dýhovaná dvířka

Pro zákazníky, kteří mají rádi přírodní materiály, nabízíme dvířka dýhovaná nejrůznějšími exotickými dřevinami.

Lakovaná dvířka do kuchyně

Lakovaná dvířka

Lakovaná dvířka jsou oblíbená pro svou celistvou plochu bez viditelných přechodů ABS hran, jako je tomu u lamino dvířek. Dvířka mohou být lakovaná ve vysokém lesku i v sametovém matu. Obojí má své kouzlo a záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

Kuchyňská dvířka s hliníkovými rámečky.

Hliníkové rámečky

Dvířka s hliníkovými rámečky se nejčastěji používají u horních skříněk. Hliníkové rámečky se kombinují s nejrůznějšími druhy skel. Nejoblíbenějším sklem je poloprůhledné matované sklo Lacomat. Rámečky je možné dodat v dekorech: elox stříbrný, hliník broušený, nerez broušená, nikl, černá, elektrolesk, champagne.

Skleněná kuchyňská dvířka

Skleněná dvířka

Pokud si zákazník nedokáže vybrat z nabídky hliníkových rámečků či z jiného důvodu rámečky nechce, je možné vyrobit dvířka skleněná.

Ukázka potištěného skla DesighGlass

DesignGlass

Potištěná skla DesignGlass jsou velmi vyhledávaným doplňkem kuchyní pro ty, co chtějí jedinečný a osobitý vzhled. Nejčastěji se DesignGlass používá do horních dvířek v hliníkových rámečcích, případně jako obklad za pracovní deskou.

Motiv si může zákazník vybrat z našich grafik, či fotografií. Pokud máte nějakou svou oblíbenou fotografii, kterou byste chtěli přenést do své kuchyně, není to pro nás žádný problém. Je ale třeba, aby fotografie byla pořízena v dostatečném rozlišení.

Foliovaná dvířka:

Druhy dýh:

Typy hliníkových rámečků:
Lacobel:
Matelac: