Potravinové skříně

Potravinové skříně

Kuchyňské potravinové skříně

Velmi užitečným pomocníkem do kuchyňských skříněk jsou potravinové skříně. Většinou se jedná o vnitřní drátěný program ve formě nejrůznějších výsuvů apod., který vám pohodlně zpřístupní i hůře dostupná místa skříněk, jako jsou skříňky v rohu kuchyně, vysoko umístěné zásuvky apod.

Potravinová skříň

Potravinová skříň s výsuvem

Základem potravinové skříně je nosný rám se speciálně vyvinutým výsuvem s tlumením a dotahem. Koše pro ukládání potravin jsou celodrátěné, případně s plným dnem.

Rohové skříňky

Do rohových kuchyňských skříněk je vždy špatný přístup. Proto je možné takovou skříň vybavit koši, které přístup do špatně přístupných rohu značně ulehčí. Nejlevnější variantou jsou karusely. Dodávají se 1/2, 3/4 nebo plné. Dražší, ale esteticky zajímavou alternativou jsou tzv.. ledviny, které se elegantně vysunou před skříňku. Třetí nejdražší variantou je sada drátěných košů, která je spojena s dvířky skříně a při otevření dvířek se koše vysunou.

Úzké potravinové skříně

Úzké potravinové skříně

Úzké potravinové skříně se perfektně hodí pro uskladnění olejů apod. Oleje a všemožné lahvičky s kořením pak už nemusí různě postávat na pracovní desce, ale jsou šikovně schované v této úzké skříňce, která je vybavena organizerem zabraňujícím převrácení lahví s oleji apod.

Potravinová skříň se zásuvkami

Potravinová skříň se zásuvkami

Potravinovou skříň lze také vybavit klasickými zásuvkami…