Kuchyně na míru

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru Praha

Pro naše zákazníky dodáváme kuchyně na míru v Praze i po celé ČR. K výrobě využíváme kvalitní materiály a komponenty od prověřených a známých dodavatelů, proto si můžeme dovolit poskytnout záruku 5 let na kompletní dodávku kuchyně na míru.

Rohové kuchyně

Rohové kuchyně, čili kuchyně do L, jsou oblíbené díky jejich prostornosti a otevřenosti. Kuchyně do L se hodí do menších a středních prostor.

Více

Kuchyně do I

Kuchyně do tvar I jsou vhodné do malých prostor. Většinou se jedná o kompaktní kuchyňské linky, které při vhodném kombinování jednotlivých skříněk nabízejí až nečekaně mnoho prostoru.

Více

Kuchyně do U

Kuchyně do U jsou u zákazníků velmi oblíbené a hodí se do malých i velkých prostor. Výhoda těchto kuchyní spočívá ve velkém úložném prostoru a velké ploše pracovní desky. Díky tomu se vaření stává opravdovou radostí.

Více

Kuchyně s ostrůvkem

Kuchyně s ostrůvkem se hodí do větších prostor. Jsou oblíbené pro svůj zajímavý vzhled a prostornost, jelikož v kuchyni s ostrůvkem se může pohybovat více lidí aniž by se vzájemně omezovali. Hodí se proto pro početnější rodiny.

Více

Kuchyňské linky

Pod pojmem kuchyňské linky si lze vybavit kuchyně všech tvarů a velikostí. Nechte se při návrh inspirovat kuchyněmi od společnosti intery, nebo nás kontaktujte pro nezávaznou poptávku. My Vám s výběrem kuchyňské linky rádi pomůžeme.

Více