Materiály, doplňky a vybavení

Materiály, doplňky a vybavení

Kuchyňská dvířka

Dvířka kuchyně na míru je možné vyrobit z dřevotřískové desky laminované (tzv. lamino), dvířka mohou být lakovaná či s hliníkovým rámečkem v kombinaci s různými druhy skel, případně lze použít fóliovaná dvířka.

více

Pracovní desky

Výběru pracovní desky je nutné věnovat dostatek pozornosti. S pracovní deskou budeme v kuchyni neustále v kontaktu, proto je dobré věnovat pozornost nejen výběru dekoru, ale také materiálu a povrchu pracovní desky.

více

Zádové desky

Zádové desky je možné dodat buď v dekoru stejném jako jsou pracovní desky, případně lze dodat obklad kuchyně vyrobený z barevného skla. Absolutní špičkou jsou skleněné obkladové desky, které jsou ze zadní strany potištěny motivem, či fotografií.

více

Výsuvy

Zásuvky v kuchyni jsou velmi často využívané, proto je vhodné vybavit kuchyň kvalitními výsuvy. Nejčastěji používáme výsuvy od společnosti Blum, které jsou velmi kvalitní, mají sametový chod a výrobce na ni poskytuje celoživotní záruku.

více

Výklopy

S výklopy je to podobné jako s výsuvy u zásuvek. V kuchyni je budete využívat podobně často, jako výsuvy. Proto je vhodné věnovat pozornost výběru výklopů. Nejčastěji využíváme výklopy společnosti BLUM, které mají celoživotní záruku, sametový chod a dotah a dotlumení.

více

Potravinové skříně

Užitečným pomocníkem do kuchyňských skříněk jsou potravinové skříně. Většinou se jedná o vnitřní drátěný program ve formě nejrůznější výsuvů apod, který vám pohodlně zpřístupní i hůře dostupná místa skříněk.

více

Osvětlení kuchyně

Není potřeba zdůrazňovat, že osvětlení kuchyně je zásadní. Bez řádného osvětlení nebude možné kuchyň spokojeně využívat. Pro osvětlení kuchyně je možné využít různá řešení. Pojďte se nechat inspirovat.

více

Kuchyňské spotřebiče

Na dnešním trhu je nepřeberné množství kuchyňských spotřebičů. Pro zjednodušení Vám pravidelně nabízíme výběr ve formě akčních cen spotřebičů a akčních cen setů spotřebičů. Podívejte se, co jsme pro Vás připravili nyní.

více

Kuchyňské dřezy

Dřezy je možné rozdělit do těchto kategorií: nerezové dřezy, granitové dřezy, dřezy z umělého kamene. Na jednotlivé druhy se můžete podívat zde.

více

Úchytky

Úchytky neodmyslitelně paří ke kuchyním a nábytku obecně. Pokud si nezvolíme bezúchytkové otevírání, je vždy nutné vybrat úchytky pro Vaši novou kuchyň.

více